ورود به پنل

قوانین استفاده از خدمات افزایش فالوور روبوسولو

بات تبلیغاتی افزایش فالوور روبوسولو یک سیستم کاملا مجزاست و هیچ وابستگی به اینستاگرام ندارد. اینستاگرام قوانین مختص خود را داشته و دارد .

 • روبوسولو از پذیرش صفحات اینستاگرامی که محتوای آنها مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.
 • ورود هر کاربر به وب‏‌سایت روبوسولو در زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط روبوسولو به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات روبوسولو از سوی او است
 • افزایش فالوور در روبوسولو یک بات تبلیغاتی اینستاگرام بوده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و لذا هیچ مسئولیتی در قبال محتوای اکانت های اضافه شده به سیستم ندارد.
 • بات افزایش فالوور در روبوسولو تست شده ، بدون مشکل و غیرقابل شناسایی توسط اینستاگرام است به همین دلیل ما در قبال مشکلات احتمالی پیش آمده برای اکانت شما مسئولیتی قبول نخواهیم کرد.
 • عودت وجوه پرداخت شده تنها تا زمانی مقدور است که اکانت شما به بات روبوسولو اضافه نشده باشد.
 • روبوسولو گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد.
  اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، اینستاساز هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که روبوسولو تا کنون موردی مشاهده نکرده است.
  اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.
  روبوسولو توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در روبوسولو وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد.
  کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

  * استفاده از روبوسولو به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.
  * در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.

پشتیبانی و تایید افزایش فالوور

ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ی روزهای هفته آماده ارائه ی خدمت به مشتریان خود است.

همه ی صفحاتی که با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و ….. اگر تمامی قوانین سایت در آنها رعایت شده است، قابل تایید هستند.
روبوسولو به اطلاعات خصوصی مشتریان محترم احترام میگذارد و از آن محافظت می‏‌کند.
کلیه ی سفارش های ثبت شده در روبوسولو به مرور رسیدگی و پیگیری خواهند شد و در صف اجرا گذاشته می شود.
روبوسولو از پذیرش صفحات اینستاگرامی که محتوای آنها مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.
تمامی اطلاعات پنل و اکانت های اضافه شده افزایش فالوور در روبوسولو توسط کاربران محرمانه و تحت محافظت بوده و فقط برای خود آنها قابل مشاهده است .