ورود به پنل

راهنمای روبوسولو

راهنمای کامل استفاده از پنل اینستاگرام

ثبت نام و ورود

با زدن دکمه ثبت نام یا ورود بالای همین صفحه با وارد کردن اطلاعات صحیح در روبوسولو ثبت نام کنید و وارد اکانت خود شوید

افزودن اینستاگرام

در منوی اصلی وارد افزودن حساب اینستاگرام شوید و دکمه اکانت‌جدید را بزنید، اطلاعات ورود به اینستاگرام‌تان را وارد کنید (توضیحات را بخوانید)

تنظیمات فعالیت

از منوی اصلی روی فعالیت خودکار بزنید و تنظیمات را زده و تنظیمات مورد نیاز خود را طبق آموزش های پایین صفحه انجام دهید

شروع فعالیت

بعد از انجام تنظیمات فعالیت خودکار روی دکمه شروع بزنید تا روبوسولو با کاربران تعامل کند و فالوورهای واقعی برای تان جذب کند

 


 

۱. نحوه ی ثبت نام:
شما در ابتدا با وارد کردن آدرس ایمیل، تلفن همراه و پسورد ثبت نام کرده و میتوانید به مدت سه روز، از تمام امکانات پنل بصورت رایگان استفاده کنید.باید آدرس ایمیل و شماره همراه تان واقعی باشد تا بتوانیم شما را در جریان اعلانات و اطلاعیه ها بگذاریم همچنین پسورد را نزد خود حفظ کنید. بعد از سه روز، استفاده رایگان از پنل منقضی شده و برای خرید اشتراک یا شارژ کردن پنل برای شما نوتیفیکیشن در بالای پنل ارسال میشود تا درصورت تمایل اقدام به خرید یا شارژ مجدد پنل کنید.

۲. افزودن حساب اینستاگرام:
در این مرحله باید اکانت اینستاگرام خود  را با وارد کردن نام کاربری اینستاگرام و پسورد آن ایجاد کنید.
مهم: اگر سه بار اطلاعات ورود به اکانت را اشتباه وارد کنید، اینستاگرام اجازه ثبت اکانت در روبوسولو را نمیدهد.پس دقت کنید که اطلاعات صحیح را وارد کنید.
توجه: قبل از ساخت اکانت باید به قسمت تنظیمات صفحه ی اینستاگرام خود رفته و قابلیت Two Factor را خاموش کنید و بعد از ثبت اکانت خود در روبوسولو می توانید این قابلیت را مجددا فعال کنید، که برای امنیت اکانت تان و جلوگیری از هک شدن پیشنهاد میکنیم حتما از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنید. اگر به این موارد توجه نکنید و اینستاگرام اجازه ثبت اکانت شما در روبوسولو را ندهد، می بایست از پروکسی برای ثبت اکانت خود در پنل استفاده کنید.

در صورت عدم توجه به موارد ذکر شده و بروز مشکل در ساخت اکانت باید در قسمت پروکسی، یکی از پروکسی ها را از لیست انتخاب کرده و مجددا دکمه افزودن را بزنید. در صورت عمل نکردن پروکسی ،پروکسی های دیگر را امتحان کنید.
با دیدن پیغام موفق شد اکانت شما اضافه شده است.

بعد از اتمام ثبت نام و ورود به پنل روبوسولو صفحه ای برای شما باز میشود که در سمت راست آن منویی شامل عناوینی چون پیشخوان، اینستاگرام، برنامه زمان بندی، افزودن حساب اینستاگرام، سفارشات و کپشن وجود دارد که هر کدام خدماتی را ارائه میکنند و در ادامه به شرح آنها می پردازیم.


۳. منوی اینستاگرام:

* در قسمت اینستاگرام با سه بخش ارسال پست، عملیات خودکار و افزودن اکانت به ارائه خدمات میپردازیم.

با باز کردن صفحه ی مربوط به قسمت پست، میتوانید به تنظیمات مربوط به پست جدید خود در قالب پست یا استوری بپردازید، کپشن اضافه کنید و نیز زمان ارسال آن را با برنامه زمان بندی تعریف کنید . پست ها را بصورت پست تکی، آلبوم و استوری می توان ارسال کرد. همچنین در قسمت بالای صفحه سمت راست با گزینه جستجوی رسانه روبرو هستید که از این طریق با تعریف هشتگ میتوانید پست مورد نظر را پیدا کرده و آن را در صفحه خود بازنشر کنید. همچنین برای آن میتوانید کپشن جدید و مدنظرتان را تعریف کنید.
در قسمت جدول زمانی نیزمیتوانید روزها و ساعت های مدیریت پنل خود را تنظیم کنید.


* در قسمت عملیات خودکار میتوانید تمام کارهایی را که پنل بصورت اتوماتیک  انجام میدهد را مدیریت و تنظیم کنید. با فعال کردن عملیات های فالوکردن، لایک کردن، آنفالوکردن، کامنت گذاشتن، ارسال دایرکت مسیج و ریپست کردن این فعالیت ها را میتوانید بصورت خودکار انجام دهید.

در توضیح قابلیت ریپست کردن باید گفت که میتوانید براساس هشتگ هایی که تعریف میکنید به پست های مدنظر خود در صفحات دیگران دسترسی پیدا کنید و پست آن ها را در صفحه ی خود ارسال کنید. برای این منظور میتوانید کپشن جدید و یا تنظیمات زمان ارسال را نیز اعمال کنید.
 

** نحوه تنظیم صفحه ی عملیات خودکار:

منوی بالای صفحه تنظیمات:
- فعالیت: همین صفحه اولی که با ورود به تنظیمات با آن روبرو می شوید که برای تنظیم نوع فعالیت ها و فعال کردن عملیات بکار می رود.
- وقایع: گزارشی از اینکه روی چه پست هایی کامنت گذاشته شده یا لایک شده اند، یا چه کاربرانی فالو یا آنفالو و... شده اند.
- گزارشات: گزارش کاملی از تعداد فعالیت ها شامل: تعداد لایک انجام گرفته، تعداد کامنت، تعداد دایرکت، تعداد فالو و آنفالو و تعداد فالوور جذب شده از زمان راه اندازی پنل.
- پروفایل: این صفحه پروفایل شما در اینستاگرام را نمایش می دهد.

 

 


- دکمه ی شروع: کل عملیات را بر اساس تنظیمات انجام شده راه اندازی می کند و پنل با زدن این دکمه شروع به فعالیت می کند.
- دکمه زمان بندی عملیات که برای برنامه ریزی فعالیت پنل در ساعت و روزهای مشخص بکار میرود و کنار دکمه شروع قرار دارد.
- فعالیت های مورد نظر: با روشن کردن هر سوئیچ مشخص می کنید که چه فعالیت هایی توسط اکانت شما انجام شود.
- آخرین فعالیت ها: گزارش کلی و لحظه ای از فعالیت های صورت گرفته بر روی پست یا اکانت کاربران را نشان می دهد. برای مشاهده کامل می توانید بر روی دکمه وقایع که در تصویر بالا مشاهده می کنید کلیک کنید.

 

برنامه افزایش فالوور

 


* قسمت هدف گذاری: در این قسمت میتوانید هدف را مشخص کنید که چه نوع کاربر و مخاطبینی را دنبال کنید و براساس آن عملیات را انجام دهید. برای اینکار یک روش استفاده از هشتگ هاست، که در قسمت هشتگ ها میتوانید هشتگ های مورد نظرخود را اضافه کنید، یا اینکه کاربران هدف را انتخاب کرده ، مانند پیج های پربازدید و آن را در قسمت نام های کاربری به عنوان کاربر مرجع انتخاب کنید.

 

 


- بخش سرعت: در این بخش مشخص میکنید درهر ساعت چه اتفاقاتی بیفتد؛ چه میزان فالو، دایرکت مسیج، پست، لایک و مانند اینها توسط پنل در هر ساعت انجام شود.

 

 


نکته مهمی که باید به آن توجه کرد اینکه ،در چند روز اول، فعالیت با سرعت آهسته انجام دهید، چون ممکن است اینستاگرام برخی فعالیت های صفحه ی شما (مانند لایک کردن و...) را متوقف کند. بعد از یک هفته میتوانید فعالیت با سرعت معمولی و بعد با سرعت سریع یا دستی را بصورت دلخواه انتخاب کنید.

- قسمت لوکیشن: در این قسمت می توانید لوکیشن (مکان هایی که پست در آنجا ارسال شده) را انتخاب کنید. بعنوان مثال اگر میخواهید فقط دنبال کاربران ساکن تهران بگردید مانند شکل زیر لوکیشن های تهران را جستجو کنید و اضافه کنید.


به این نکته توجه کنید که هر بخشی دارای یکسری تنظیمات است، به عنوان مثال، در بخش آنفالو، میتوانید تنظیم کنید که فالوورهای اصلی من آنفالو نشده و فقط فالورهایی که از طریق روبوسولو جذب میشوند آنفالو شوند ، یا در قسمت تنظیمات دایرکت،میتوانید تعریف کنید که پیام دایرکت به چه کسانی ارسال شود،تمامی فالورها یا فقط فالورهایی که جدید جذب شده اند. تمامی این تنظیمات توسط خود شما باید اعمال شود.
۴.داشبورد:
 
درصفحه ی مربوط به داشبورد به تمامی گزارشات مربوط به عملکرد پنل دسترسی دارید و در این قسمت گزارش تمام فعالیت ها آورده میشود، که میتوانید با ارزیابی صحیح عملکرد پنل خود بهترین مدیریت و بازدهی رو برای صفحه ی اینستاگرام ایجاد کنید.
 

 

۵.بازه ی زمانی:

همانطور که قبلا اشاره کردیم شما در مدیریت و استفاده از پنل  این امکان را دارید که برای ارسال پست ها ،استوری یا هر عملیات دیگر تنظیمات و تعریف زمانی ایجاد کنید.بر این اساس در قسمت بازه ی زمانی میتوانید هر پستی را که در برنامه ریزی زمانی انجام شده را بررسی کنید که بطور مثال پست انتخاب شده چه روزهایی ارسال میشود و یا اینکه چه کارهایی انجام میشود.

۵.قسمت کپشن:
 در صورتی که میخواهید یک یا چند کپشن مشخصی را با یکسری هشتگ ها تعریف کنید تا در زمان مشخص زیر پست ها قرار بگیرد و مجبور نباشید هربار برای پست های خود کپشن بنویسید ، از این قسمت تنظیمات را اعمال کنید.
 
ویرایش پروفایل

برای ویرایش پروفایل پنل میتوانید با کلیک بر روی عکس آدمک بالا صفحه در سمت چپ به ویرایش پرداخته و تغییرات لازم و دلخواه را انجام دهید.


 
در صورت داشتن هرگونه سوال در استفاده از پنل، روبوسولو پاسخگوی شما عزیزان است.